Ofertă acceptată Cumpărare directă

aparat foti + accesorii

Număr anunț
DA20668003
Autoritate contractantă
Politia Locala Sector 2 (CUI 17125270)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.148,14 RON
Valoare atribuită
3.148,14 RON
Data publicării
20.06.2018 15:04
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.148,14 RON

din 3.148,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.