Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE INTRETINERE AUTOTURISM

Număr anunț
DA20647006
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Furnizor / câștigător
AUTO SYMB SRL (CUI RO18207565)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.785 RON
Valoare atribuită
2.785,29 RON
Data publicării
19.06.2018 09:26
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.785,29 RON

din 2.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.