Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,0% sub estimat

SERVICII DE CAZARE

Număr anunț
DA20674011
Autoritate contractantă
COMUNA DOFTEANA (CUI 4278116)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.918 RON
Valoare atribuită
6.295,38 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
21.06.2018 11:05
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.295,38 RON

din 6.918 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 622,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.