Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII D.P.O., AUDITARE G.D.P.R., MASURI DE SECURITATE SI ELABORARE PROEDURI G.D.P.R
- Număr anunț
- DA20675883
- Autoritate contractantă
- Comuna Teslui (CUI 4553330)
- Furnizor / câștigător
- EUPACK-ID S.R.L. (CUI RO39035896)
- Cod CPV
- 79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.420 RON
- Valoare atribuită
- 12.420 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 12:12
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.420 RON
din 12.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro