Ofertă acceptată Cumpărare directă

APARAT AER CONDITIONAT GREE BORA GWH12AAB-K3DNA4A 12000 BTU INVERTER

Număr anunț
DA20669346
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI RO15885733)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.553,77 RON
Valoare atribuită
1.553,77 RON
Data publicării
20.06.2018 16:42
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 16:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.553,77 RON

din 1.553,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.