Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET APARATE UZ CASNICE, COM. ORTISOARA, JUD, TIMIS

Număr anunț
DA20667097
Autoritate contractantă
COMUNA ORTISOARA (PRIMARIA ORTISOARA) (CUI 5049919)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC BDK SRL (CUI RO1825782)
Cod CPV
39721100-3 · Aparate de uz casnic pentru gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.307,56 RON
Valoare atribuită
7.307,56 RON
Data publicării
20.06.2018 14:28
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.307,56 RON

din 7.307,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.