Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Prestari servicii exploatare forestiera
- Număr anunț
- DA20663120
- Autoritate contractantă
- Ocolul Silvic Lazareni R.A (CUI RO34963676)
- Furnizor / câștigător
- II MARGE CORNELIA ANGELA (CUI 32191537)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.222,33 RON
- Valoare finală
- 10.140 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 12:12
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.