Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii privind tehnologia informatiei:fotocopier

Număr anunț
DA20675089
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA VIATA INDEPENDENTA A PERSOANELOR CU DIZABILITATI (CUI 27180388)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
21.06.2018 11:42
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.