Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat

Servicii de tiparire vouchere de vacanta

Număr anunț
DA20670556
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGANESTI PRAHOVA (PRIMARIA DRAGANESTI) (CUI 2845257)
Furnizor / câștigător
EDENRED ROMANIA SRL (CUI RO10696741)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.550 RON
Valoare atribuită
0,19 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
21.06.2018 08:47
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,19 RON

din 27.550 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 27.549,81 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.