Ofertă acceptată Cumpărare directă

COPII COLOR FORMAT A4

Număr anunț
DA20668212
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GIURGIU (CUI 4389203)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,40 RON
Valoare atribuită
141,40 RON
Data publicării
20.06.2018 15:15
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,40 RON

din 141,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.