Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de dezinsectie omizi

Număr anunț
DA20672594
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
ALEXIS GREEN SERV SRL (CUI 34537999)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.086 RON
Valoare atribuită
28.086 RON
Data publicării
21.06.2018 10:13
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.086 RON

din 28.086 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.