Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii de înregistrare audio-video
- Număr anunț
- DA20647513
- Autoritate contractantă
- MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
- Furnizor / câștigător
- Csiki Zsolt PFA (CUI 21281618)
- Cod CPV
- 92112000-9 · Servicii privind productia de filme cinematografice sau de casete video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 09:47
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro