Atribuită Cumpărare directă

POMPA NPH 82 V13 ROT S

Număr anunț
DA36386029
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.266 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.266 RON