Ofertă acceptată Cumpărare directă

chitantiere autocopiative

Număr anunț
DA20687518
Autoritate contractantă
R 13749875 MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02133
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
22.06.2018 11:59
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.