Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de urbanism-PUZ TEREN MINIFOTBAL
- Număr anunț
- DA20687477
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATOVOESTI (CUI 5046688)
- Furnizor / câștigător
- GIURGIULESCU PROIECT SRL (CUI 22401917)
- Cod CPV
- 71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 11:57
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro