Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE DANCU COM HOLBOCA

Număr anunț
DA20683302
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE DANCU (CUI 17245200)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI RO14402873)
Cod CPV
14522300-9 · Smirghel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188,20 RON
Valoare atribuită
1.188,20 RON
Data publicării
22.06.2018 09:08
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188,20 RON

din 1.188,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.