Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ELECTROZI SPEEDARC 2,5X350/300 W000287024
- Număr anunț
- DA20683113
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,82 RON
- Valoare atribuită
- 107,82 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 08:58
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,82 RON
din 107,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro