Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBINATII / Baneocin pulbere x 10 g

Număr anunț
DA20673720
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,60 RON
Valoare atribuită
313,60 RON
Data publicării
21.06.2018 10:55
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 07:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,60 RON

din 313,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.