Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse/servicii necesare reviziei autovehiculelor din dotarea primariei

Număr anunț
DA20676791
Autoritate contractantă
COMUNA CORNU LUNCII (CUI 4441573)
Furnizor / câștigător
ADRILEX S.R.L. (CUI RO34475470)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.162 RON
Valoare atribuită
2.162 RON
Data publicării
21.06.2018 12:44
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.162 RON

din 2.162 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.