Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet crese 6

Număr anunț
DA20677587
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC MANAGEMENT SPITALE ȘI CABINETE MEDICALE DIN MUNICIPIUL CRAIOVA (CUI 23434670)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
31532910-6 · Tuburi fluorescente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
21.06.2018 13:18
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.