Ofertă acceptată Cumpărare directă

COZONAC CU NUCA, CACAO, STAFIDE SI RAHAT 0.700 G

Număr anunț
DA20683366
Autoritate contractantă
GRADINITA PP nr.7 Mangalia (CUI 29348306)
Furnizor / câștigător
AMINA BAKERY SRL (CUI 31231005)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74,28 RON
Valoare atribuită
74,28 RON
Data publicării
22.06.2018 09:11
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74,28 RON

din 74,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.