Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONDUCTOR

Număr anunț
DA20686152
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SUCEAVA (CUI 13589936)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129,72 RON
Valoare atribuită
129,72 RON
Data publicării
22.06.2018 11:05
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,72 RON

din 129,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.