Ofertă refuzată Cumpărare directă

Recipient plastic colectare deseuri chimice lichide- capacitate 5l

Număr anunț
DA20684908
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
44616200-3 · Bidoane pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372 RON
Valoare finală
372 RON
Data publicării
22.06.2018 10:13
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.