Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile de birou

Număr anunț
DA20684333
Autoritate contractantă
Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci (CUI 3126527)
Furnizor / câștigător
TIPOLIBRIS ACTIV S.R.L. (CUI 38466238)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.334 RON
Valoare atribuită
1.334 RON
Data publicării
22.06.2018 09:51
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.334 RON

din 1.334 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.