Atribuită
Cumpărare directă
ola de furtun tip C cu racorduri legate( ref 1132/21.08.2024)
- Număr anunț
- DA36386718
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
- Furnizor / câștigător
- RADIL SERV SRL (CUI 15184270)
- Cod CPV
- 35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 940 RON
- Data publicării
- 29.08.2024 14:31
- Data finalizării
- 29.08.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.