Ofertă acceptată Cumpărare directă

JGHEAB AUTOADEZIV 16X25MM

Număr anunț
DA20681733
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI (CUI 29356910)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.854,98 RON
Valoare atribuită
1.854,98 RON
Data publicării
21.06.2018 16:59
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 17:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.854,98 RON

din 1.854,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.