Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII CADASTRU PNCCF III

Număr anunț
DA20680473
Autoritate contractantă
Comuna Bucerdea Granoasa (CUI 18866256)
Furnizor / câștigător
NICOARA IOAN "TOP ART" PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 25520149)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.962 RON
Valoare atribuită
64.962 RON
Data publicării
21.06.2018 15:15
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.962 RON

din 64.962 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.