Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie

Număr anunț
DA20674488
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIRESARII MEDIAS (CUI 17493477)
Furnizor / câștigător
VOLTA ROM SRL (CUI RO6585397)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
766,39 RON
Valoare atribuită
766,39 RON
Data publicării
21.06.2018 11:22
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766,39 RON

din 766,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.