Ofertă acceptată Cumpărare directă

revizie si incarcare freon aparat aer conditionat

Număr anunț
DA20678019
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 4279855)
Furnizor / câștigător
TERMOHIDROSANITARE CONSULT SRL (CUI 15490520)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.540 RON
Valoare atribuită
2.540 RON
Data publicării
21.06.2018 13:35
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 07:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.540 RON

din 2.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.