Ofertă acceptată Cumpărare directă

Subtraversari de drumuri pentru retele de apa

Număr anunț
DA20669325
Autoritate contractantă
Comuna Calinesti (CUI 5050611)
Furnizor / câștigător
ROGIMEX INSTAL 2007 SRL (CUI RO22119070)
Cod CPV
45221211-4 · Subtraversare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.240 RON
Valoare atribuită
3.240 RON
Data publicării
20.06.2018 16:37
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.240 RON

din 3.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.