Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Pod peste canalul CC III intre strazile Oasului Si Maramures
- Număr anunț
- DA20631916
- Autoritate contractantă
- ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
- Furnizor / câștigător
- FIZIC CONSTRUCŢII SRL (CUI 37158167)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 426.311,76 RON
- Valoare atribuită
- 425.923,52 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2018 14:51
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
425.923,52 RON
din 426.311,76 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 388,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.