Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOP BUMBAC MAR.XXL SLG 25

Număr anunț
DA20679697
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR BRAILA (CUI 17438901)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,70 RON
Valoare atribuită
6,70 RON
Data publicării
21.06.2018 14:39
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,70 RON

din 6,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.