Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IF SOLUTIE INOX 500 ML. / CIF INOX SI SUPRAFETE METALICE 500 ML. / CIF PERFECT FINISH 435 ML.
- Număr anunț
- DA20679932
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,85 RON
- Valoare atribuită
- 32,85 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 14:49
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,85 RON
din 32,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro