Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Multifunctional laser mono Canon MF416DW, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare, Fax),

Număr anunț
DA20679836
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI RO8615184)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.806 RON
Valoare atribuită
1.806 RON
Data publicării
21.06.2018 14:45
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.806 RON

din 1.806 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.