Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit mentenanta (fuser 220V, transfer unit) Xerox 115R00085,OEM Phaser 361
- Număr anunț
- DA20679627
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VRANCEA (CUI 4297673)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.798,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.798,80 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 14:36
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.798,80 RON
din 1.798,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro