Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Toner ORIGINAL / OEM Lexmark MX317 MX317DN MX417 MX417DN MX517 MX517DN MX617 MX617DN DN, Cart

Număr anunț
DA20677780
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL DAMBOVITA (CUI 4279960)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830,27 RON
Valoare atribuită
830,27 RON
Data publicării
21.06.2018 13:26
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

830,27 RON

din 830,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.