Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner original pentru Multifunctional HP M 521 pentru 6000pagini
- Număr anunț
- DA20674083
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 997,20 RON
- Valoare atribuită
- 997,20 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 11:07
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
997,20 RON
din 997,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro