Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECHIZITE PENTRU DAS CALARASI CONFORM ANUNT ADV1018682

Număr anunț
DA20688014
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.897,08 RON
Valoare atribuită
3.897,08 RON
Data publicării
22.06.2018 12:19
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.897,08 RON

din 3.897,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.