Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY XEROX si PLIC C6 SILICONIC 80G/MP 114*162MM ALB 1000/CUT GPV

Număr anunț
DA20686414
Autoritate contractantă
Orasul Balan (Primaria Balan) (CUI 4367612)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
784 RON
Valoare atribuită
784 RON
Data publicării
22.06.2018 11:15
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

784 RON

din 784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.