Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Plic TB4 kraft cu burduf de 5 cm
- Număr anunț
- DA20685295
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27 RON
- Valoare finală
- 30 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 10:29
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 13:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.