Ofertă acceptată
Cumpărare directă
perforator, creion corector
- Număr anunț
- DA20682360
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
- Cod CPV
- 30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,62 RON
- Valoare atribuită
- 163,62 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 07:57
- Termen limită
- 27.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163,62 RON
din 163,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro