Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCATOR LAPTOP ASUS

Număr anunț
DA20679291
Autoritate contractantă
Liceul Grigore Moisil (CUI 4638150)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,54 RON
Valoare atribuită
344,54 RON
Data publicării
21.06.2018 14:22
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,54 RON

din 344,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.