Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere grup electrogen staţionar, 100 KVA, cu carcasa de insonorizare, AAR
- Număr anunț
- DA20670415
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. (CUI RO14762538)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.456,40 RON
- Valoare atribuită
- 8.456,40 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 08:39
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.456,40 RON
din 8.456,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro