Atribuită Cumpărare directă

Analizor compact de biochimie urinara, (conf. lista inv. nr.11015/11.04.2024)

Număr anunț
DA36387781
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Arges (CUI 11301157)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.100 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.100 RON