Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE FAZA DALI+PT,PENTRU PROIECTUL "LUCRARI DE MODERNIZARE STR. LUNGA SI RUSILOR"

Număr anunț
DA20686311
Autoritate contractantă
COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
Furnizor / câștigător
PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
22.06.2018 11:11
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.