Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conformatoare alama SR 131/130

Număr anunț
DA20682812
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
33138000-6 · Produse pentru proteze dentare si rebazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
847,08 RON
Valoare atribuită
847,08 RON
Data publicării
22.06.2018 08:37
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

847,08 RON

din 847,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.