Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Zeocin 100 mg/mL, Invivogen; Pen/Strep;
- Număr anunț
- DA20681166
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.216,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.216,50 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 15:50
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.216,50 RON
din 2.216,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro