Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GENTAMICIN 80MG/2ML 10FI X 2ML KRKA (GENTAMICINUM) NUMAR DE REFERINTA: FIMMEGENTA05 PRET DE CATALOG
- Număr anunț
- DA20666282
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,80 RON
- Valoare atribuită
- 264,80 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 14:01
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
264,80 RON
din 264,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro