Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit ambreiaj SACHS

Număr anunț
DA20679097
Autoritate contractantă
U.M. 0437 ARAD (CUI 3861854)
Furnizor / câștigător
UNIX AUTO SRL (CUI RO10542416)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888,27 RON
Valoare atribuită
888,27 RON
Data publicării
21.06.2018 14:14
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888,27 RON

din 888,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.