Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru reutilizabil pentru 1000 cicluri de sterilizare, rotund, diam=190 mm

Număr anunț
DA20678960
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,09 RON
Valoare atribuită
834,09 RON
Data publicării
21.06.2018 14:09
Termen limită
27.06.2018 17:00
Data finalizării
22.06.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,09 RON

din 834,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.